Тикет на денот (вторник, 09.07.2019)

тикет на денот

Овој вторник стартуваат европските квалификации и се играат натпреварите од првто коло. Понуда се повеќе и повеќе се збогатува во наредните денови.

Дуделанж – Валета – 1&0-2 @ 3.25 во 1xBet

Два шампиони од две мали држави се сретнуваат во првото коло од квалификациите за ЛШ. Меѓутоа, ниту едните, ниту другите не се голема сила, но Дуделанж покажа дека изненадувањата се присутни, па лани беше дел од групната фаза на ЛЕ. Овде очеуваме домаќинот да слави, но со мал број голови, па затоа типуваме 1&0-2 гола. Тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 3.25.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Арарат – АИК – 0-2 @ 1.75 во Bet365

Шампионот на Ерменија го дочекува првакот на Шведска. Во овој натпревар би требало да биде се јасно, но не е баш така. Додека Арарат неодамна го заврши првенството освојувајќи нова титула со еден бод повеќе, АИК е во екот на сезона, но не му оди баш најдобро во првенството. Доколку сакаат да го поправат впечатокот, мора значително да се променат и да ги поправат резултатите барем на домашен терен. Овде очекуваме мирен натпревар без многу голови, па решивме да ви предложиме 0-2 гола во Bet365 со квота од 1.75.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.69

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*