Копа Америка е пред самиот крај, а ова се останатите квоти!

копа америка

Најголемиот фудбалски турнир во Јужна Африка влегува во својата завршница, односно ни останаа за гледање уште финалниот натпревар и натпреварот за трето место.

Како и во секој турнир, така и во овој на крајот се избира најдобриот стрелец, па обложувалниците ни претставија квоти за тоа кој има најголеми шанси за оваа титула.

Улогата на фаворит ја имаат Фирмино и Кутињо, па коефициентот за тие да бидат најдобри стрелци во Bet365 изнесува 4.50. Второто место е за Габриел Жезус, додека третото четвртото, петтото и шестото место го делат Варгас, Меси, Евертон и Санчез со коефициент од 11.

Најголеми аутсајдери се Видал, Нерес и Ричарлсон со коефициент од 251.

Исто така за победник на овој турнир, Бразил е најголем фаворит, па коефициентот за него е 1.14, додека Перу ако го освои финалето вашата уплата ќе треба да помножете со 5.50.

За трето место се борат селекциите на Аргентина и Чиле. Доколку Аргентинците завршат трети ќе си добиете коефициент од 1.40, а Чилеанците се проценуваат со коефициент 2.75.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*