ТИП НА ДЕНОТ: (01.07.2019,20:45) СЛИГО – УЦД

СЛИГО Е ПОКВАЛИТЕТНА ЕКИПА

Ирска, Премиер лига, 01.07.2019: Слиго – УЦД ТИП 1

Резултат: 5-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу екипите на Слиго и УЦД од рамките на ирската Премиер лига. Слиго е во доста лоша серија и нема победено на последните четири натпревари, односно во тој временски период запиша две победи и два порази. Од друга страна УЦД најверојатно ќе се сели во втората лига бидејќи е на последното место и е во катастрофална форма. Без дилема овде очекуваме доминација на Слиго. Наш предлог е победа за домаќините, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.48.

УСПЕШНОСТ ЈУНИ: 19/30

 

БУРУНДИ – ГВИНЕЈА 2
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*