Тикет на денот (четврток, 20.06.2019)

тикет на денот

Иако понудата е слаба, тука се Финците и Европското првенство за млади, па тоа беше доволно за да избереме супер дабл и да ви го претставиме во форма на тикет на денот.

Данска У21 – Австрија У21 – ГГ3+ @ 2.15 во 1xBet

Во различно расположение овие две селекции го дочекуваат овој натпревар од второто коло на Еуро 2019 до 21 година. Данците беа поразени од Германија со 3-1 и им остануваат мали шанси за да стигнат до ½ финале. Што се однесува до Австријците тие изиграа одлично против Србија и победија со 2-0. Австрија веруваме дека може да стигне до уште едно изненадување, но сепак ние се одлучивме да типуваме на голови. Наш предлог е ГГ3+ со коефициент од 2.15 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Оулу – КТП – 1 @ 1.65 во Bet365

Домашниот тим е фаворит на овој натпревар, иако во последно време се во лоша форма. Во претходното коло беа убедливи на гостувањето кај Екенас, но пред тоа имаа четири натпревари без пораз. КТП серијата од пет добри резултати ја прекина со два последователни порази и сега се наоѓа на 7-то место со 11 бода. Овде очекуваме доминација на домаќините и нивна победа. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 1.65.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 3.55

Be the first to comment

Leave a Reply