Тикет на денот (среда, 29.05.2019)

тикет на денот

Денес на менито го имаме финалето од ЛЕ кое се игра во Баку, а освен тој дуел имаме и натпревари од неколку други лиги и секако тука е Ролан Гарос.

Челзи – Арсенал – ГГ3+ @ 2.20 во 1xBet

Пред финалниот натпревар, мора да признаеме дека Челзи е во значително подобра позиција. Плавите после една сезона пауза се вратија во ЛШ и трофејот во ЛЕ би ја дефинирал оваа сезона како успешна. За Арсенал овој меќ е да се биде или не. Нив трофејот им носи пласман во најквалитетното европско натпреварување во кео не учествуваат две години. За ваквите натпревари нема што многу да се каже, бидејќи амбициите се големи на двете страни. Поради тоа типуваме ГГ3+ со квота 2.20 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Јаник Маден – Рафаел Надал – помалку од 24.5 гем. @ 1.90 во Bet365

„Бикот од Мајрока“ ја брка 12-та титула на Ролан Гарос. Надал со триумфот во Рим ја стекна самодовербата, а искрено и жребот е на негова страна. Во првото коло немаше никакви проблеми, а нема да има ниту до финале. За победник на дуелот нема да трошиме зборови, а сметаме дека Маден нема да земе повеќе од 6  гемови, па затоа ви предлагаме -24.5 гемови во Bet365 со квота од 1.90.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.36

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*