Што се уплаќа денес? (29.05.2019)

што се уплаќа денес

За денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме интересен натпревар на кој има малку чуден распоред на уплатата, а коефициентот е повеќе од одличен.

Италија У20 – Јапонија У20 – X @ 2.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 15.913 евра. За победа на Италија У20 уплатени се 417 евра, за реми 15.463 евра, додека за победа на Јапонија У20 уплатата изнесува само 33 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*