Тикет на денот (четврток, 23.05.2019)

тикет на денот

Финалето на српскиот Куп ќе биде во центарот на вниманието каде се сретнуваат вечните ривали, а освен тоа на терен ќе ги гледаме и дуелите од швајцарската втора лига.

Црвена Звезда – Партизан – Х @ 3.58 во 1xBet

Финалето најпрво беше закажано да се игра во Ниш, но поради безбедносни причини истото е изменето и сега ќе се игра на стадионот „Рајко Митиќ“, односно на домашниот стадион од Црвена Звезда.  Црвено – белите малку се опуштија во финишот на сезоната, па го доживеаа и првиот пораз од Чукарички. Партизан се бореше да обезбеди Европа и успеа во тоа. Обично дуелите на овие два ривали се неизвесни, па очекуваме и денес да биде така. Предлагаме Х со квота 3.58 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Киасо – Арау – 2 @ 1.60 во Bet365

Гостите доаѓаат по бодови кои може да им помогнат во промоцијата за учесници во баражот и да стигнат до Супер лига. Арау направи голем пропуст во минатото коло кога на домашен терен изигра 1-1, но за нивна среќа и Лозана не успеа да победи, па успеаа да ја сочуваат предноста на само две кола пред крајот. Oвде предлагаме двојка бидејќи Киасо своите шанси ги прокоцка. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 1.60.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.73

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*