ТИП НА ДЕНОТ: (12.05.2019,15:00) ФРОСИНОНЕ – УДИНЕЗЕ

УДИНЕЗЕ ЗА ОПСТАНОК

Италија, Серија А, 12.05.2019: Фросиноне – Удинезе ТИП 2

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Фросиноне и Удинезе од рамките на италијанската Серија А. Фросиноне веќе „потпиша капитулација“ и наредната сезона ќе ги гледаме во Серија Б. Од друга страна Удинезе грчевито се бори за опстанок и очајно им требаат бодови. Ова е идеална прилика за три бода да земат гостите. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.75.

УСПЕШНОСТ MAJ: 7/11

ФРОСИНОНЕ – УДИНЕЗЕ 2
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*