Тикет на денот (недела, 12.05.2019)

тикет на денот

Веќе крајот на најголемите европски лиги се ближи, па уште малку денови ни останаа со навистина богата кладилничарска понуда.

Барнли – Арсенал – 2 @ 2.10 во William Hill

Барнли веќе на неколку кола пред крајот практично и си ја заврши својата мисија, а тоа беше да биде и понатаму член на англиската фудбалска елита. Од друга страна Арсенал се наоѓа на само еден бод од директен пласман за во групната фаза на ЛЕ, па таа предност мора да ја сочува. Очекуваме победа за гостите, а тоа може да го изиграте во William Hill со коефициент од 2.10.

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Реал Сосиедад – Реал Мадрид – 2 @ 2.20 во Bet365

Реал Сосиедад играше доста променливо во поголемиот дел од сезоната, па не е ни чудно што се наоѓа на средината на табелата. Реал Мадрид сака што побрзо да заврше сезоната и да ја заборават. Тоа се должи на фактот што овој тим не освои ниту една титула, па сега играат само за престиж. Очекуваме победа на Реал Мадрид, а коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 2.20.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.62

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*