Несекојдневни облози за вечерашниот дуел Ајакс – Тотенхем!

Вчера и денес на програмата ги имаме реванш натпреварите од ½ финалето на најелитното фудбалско натпреварување во Европа, Лига на шампиони.

Синоќа бевме сведоци на еден спектакуларен натпревар каде што Ливерпул ја неутрализираше огромната предност од 3-0 на Барселона и успее да победи со 4-0, па на тој начин да стане првиот финалист во ЛШ за оваа година.

Вечер од 21:00 имаме натпревар помеѓу Ајакс и Тотенхем каде што ќе го дознаеме и противникот на Ливерпул во Мадрид на 1-ви Јуни.

Во првиот натпревар Ајакс изигра доста храбро и создаде минимална предност од 1-0, па дали Тотенхем ќе успее да ја неутрализира ќе видеме вечер.

Обложувалницата на 1xBet има навистина импресивна понуда, а исто така и многу нескојдневни понуди за обложување. Во овој текст ние ќе ви претставиме само дел од нив…

Голманот да ја допре топката во првата минута од натпреварот

Овде може да се обложувате на тоа дали голманот ќе има допир во првата минута со топката. Доколку сметате дека ќе се случи тоа, коефициентот е 2.02, а во спортивно коефициентот изнесува 1.59.

Признатиот гол да биде поништен со ВАР

Доколку се обложите на тоа дека на натпреварот се постигне гол и биде признат, а потоа судијата да го поништи со ВАР технологијата вие ќе си добиете коефициент 6, а негативното тврдење на оваа ситуација ви нуди коефициент 1.09.

Да се користи ВАР технологијата на натпреварот

Да – 1.8 – Не – 1.9

Лекарскиот тим да влезе на терен

Обложете се на тоа дали лекарскиот тим ќе влезе на терен за време на натпреварот. За да влезе еднаш коефициентот изнесува 1.20. За да влезе на терен повеќе пати квотата е 1.75, додека за да не влезе воопшто квотата изнесува 4.00.

Ова се само дел од несекојдневните понуди за вечерашниот дуел, па доколку сакате да се обложувате на вакви специјални игри ви препорачуваме да се регистрирате ТУКА, а воедно и да си добиете 100% бонус до 6000 денари на вашата прва уплата!

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*