Тикет на денот (недела, 28.04.2019)

тикет на денот

Најпрво да ви го честитаме Велигден на сите кои не следите, а ниту денес љубителите на спортското обложување нема да ги оставиме без тикет на денот.

Лил – Ним – 1/1 @ 2.32 во 1xBet

Лил има одлична сезона зад себе, а тоа го докажува и позицијата на која се наоѓа. Овој тим моментално е на второто место кое гарантира директен палсамн во друшто со најдобрите екипите од Европа. Ним нема со што да се пофали освен тоа дека обезбедија навремен пласман. Веруваме дека немаат големи очекувања од овој дуел и сметаме дека домаќините ќе бидат доминантни. Наш предлог е 1/1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.32.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Манчестер Јунајтед – Челзи – ГГ @ 1.73 во Bet365

Манчестер Јунајтед три пати беше поразен во последните 5 кола, па својот пласман за ЛШ го доведе во прашање. Моментално се на позиција која води во квалификации за ЛЕ, а со тоа веруваме дека не се задоволни. Челзи од друга страна беше поразен од Ливерпул, а веднаш потоа ремизираше од преслабиот Барнли, па и тие не го постигнаа очекуваниот резултат. Овде очекуваме борба и по еден гол на двете страни. Тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 1.73.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.01

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*