ТИП НА ДЕНОТ: (25.04.2019,20:45) СЕВИЉА – РАЈО ВАЛЕКАНО

СЕВИЉА БЕЗ ПРАВО НА КИКС

Шпанија, Ла Лига, 25.04.2019: Севиља – Рајо Валекано ТИП 1/1

Резултат: 0-0/5-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Севиља и Рајо Валекано од рамките на шпанската прва лига, Ла Лига. Домаќините се наоѓаат на позиција која води во ЛЕ, но не е невозможно да стигнат и до ЛШ, а тоа е нивната главна цел за оваа сезона. Од друга страна Рајо Валекано веќе патува кон Сегунда, па не очекуваме да им создадат проблеми на домаќините на овој дуел. Наш предлог е 1/1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.74.

УСПЕШНОСТ АПРИЛ: 17/24

СЕВИЉА – РАЈО ВАЛЕКАНО 1/1
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*