Што се уплаќа денес? (25.04.2019)

што се уплаќа денес

Вчера запишавме добивка во оваа наша омилена категорија, па се надеваме дека и денес може уплатата да биде одличен показател.

Хетафе – Реал Мадрид – 2 @ 2.06

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 54.771 евро. За победа на домаќините уплатени се 13.457 евра, за реми 7.159 евра, додека за победа на Реал Мадрид уплатата изнесува 34.155 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply