Тикет на денот (вторник, 23.04.2019)

тикет на денот

Понудата во претходните денови беше извонредна, а денес за нијанса е послаба. Шпанците ќе играат вонредно голо, Германците завршница од купот, а Англичаните имаат заостанати натпревари.

Ваљадолид – Жирона – Т12+ @ 2.30 во 1xBet

Можеби ова ќе биде натпревар кој ќе одлучи за патникот во понизок ранг. Ваљадолид е во зоната на испаѓање и покрај тоа што ремизираше со две екипите од врвот на табелата. Гостите од Каталонија се во катастрофална форма, изгубија пет последователни натпревари во Ла Лига и стигнаа до Ла Лига. Имаат само два бода повеќе од Ваљадолид кој е прв над цртата, па би можеле лесно да ги сменат местата после овој дуел. Ние типуваме Т12+, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.30.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Динамо Загреб – Осијек – 1/1 @ 2.10 во Bet365

Во полуфиналето од хрватскиот Куп силата ќе ја измерат Динеамо од Загреб и Осијек. Секако дека Динамо е фаворит, бидејќи зад нив е исклучително добра сезона која сакаат да ја украсат со дупла круна на домашен терен. Титулата во првенството им е безбедна, па сега ќе се посветат на Купот бидејќи сакаат во финале. Осијек имаше одлична есенска сезона, но вториот дел од првенството играат доста послабо, па и нив Купот им е шанса да го поправат впечатокот. Како и да е овде очекуваме доминација на домаќините и типуваме 1/1. Тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 2.10.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.83

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*