ТИП НА ДЕНОТ: (20.04.2019,18:30) МЕНХЕНГЛАДБАХ – ЛАЈПЦИГ

БОРБА ЗА ЛШ

Германија, Бундес Лига, 20.04.2019: Менхенгладбах – Лајпциг ТИП ГГ

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Менхенгладбах и Лајпциг од рамките на германското елитно натпреварување, Бундеслига. Домаќините се уште имаат шанси да ја остварат својата примарна цел, а тоа е пласман во групната фаза од ЛШ. Лајпциг засега одлично се држи на табелата и веруваме дека нема да ја прокоцка оваа положба. Овде да се типува на конечен тип е тешка задача, па затоа решивме да типуваме на голови. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.62.

УСПЕШНОСТ АПРИЛ: 14/19

МЕНХЕНГЛАДБАХ – ЛАЈПЦИГ ГГ
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*