Тикет на денот (среда, 17.04.2019)

тикет на денот

Вечер ќе ги дознаеме сите учесници во ½ финалето од ЛШ за сезоната 2018/19, бидејќи играат двата преостанати натпревари од ¼ финалето, а освен тоа се најдува и некој куп натпревар.

Манчестер Сити – Тотенхем – ГГ @ 1.80 во 1xBet

Иако Тотенхем славеше со 1-0, тоа не може да се нарече како огромна предност. Сити ќе мора да нападне, а во исто време и да ја пази својата мрежа. Тотенхем се во големи проблеми поради повредата на Хари Кејн, а тоа ќе биде додатн предност за Сити. Освен тоа, домаќините во исто време се залагаат и во домашното првенство со цел да ја освојат Премиер Лигата. Сметаме дека на реваншот ќе има многу повеќе голови, па затоа типуваме ГГ. Тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.80.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Партизан – Раднички – Х/1 @ 5.00 во Bet365

Партизан е домаќин во првото полуфинале од српскиот Куп. Ривалот ќе биде Раднички од Ниш, тимот кој е најрпијатното изненадување оваа сезона. И двете екипи имаат огромни амбиции за купот, бидејќи првенството им припаѓа на Звезда. Овој натпревар очекуваме да личи на шаховска партија во која ќе има многу тактика, а нема да има многу голови. Ние одлучивме за полувреме/крај Х/1, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 5.00.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 9.00

Be the first to comment

Leave a Reply