Што се уплаќа денес? (17.04.2019)

што се уплаќа денес

За денес во рамките на оваа категорија решивме да ви претставиме заостанат натпревар од Франција 1, на кој има солиден коефициент и прилично висока уплата.

Нант – ПСЖ – 2 @ 2.02

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 344.879 евра. За победа на Нант уплатени се 36.720 евра, за реми 24.297 евра, додека за победа на ПСЖ уплатата изнесува 283.862 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply