Тикет на денот (недела, 14.04.2019)

тикет на денот

Уште малку денови ни преостануваат како денешниот кои изобилуваат со куп натпревари. За денес ќе ви претставиме супер – дабл со одличен коефициент.

Валенсија – Леванте – 1/1 @ 2.20 во 1xBet

Валенсија се уште има шанси да стигне до елитните натпреварувања следната сезона. Сепак тие во минатото коло направија неочекуван кикс против Рајо Валекано, па сега имаат одлична можност да се оправдаат за таа грешка и тоа пред своите фанови. Леванте од друга страна нема обезбедено опстанок, но според моменталнта ситуација, бодови ќе мора да бара на друго место. Наш предлог е 1/1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.20.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Кристал Палас – Манчестер Сити – 2/2 @ 1.90 во Bet365

Домаќините се наоѓаат на средината на табелата и практично немаат воопшто загрозен опстанок. Тие со самото останување во Премиер Лигата можат да бидат комплетно задоволни, додека кај гостите не е таков случај. Имено, Манчестер Сити еден период заостанат зад Ливерпул, но со добра игра и позитивни резултати тие се вратија во трката. Овој пат немаат право на кикс и не веруваме дека ќе ризикуваат на вакви натпревари. Наш предлог е 2/2, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 1.90.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.18

Be the first to comment

Leave a Reply