ТИП НА ДЕНОТ: (02.04.2019,19:00) МИЛАН – УДИНЕЗЕ

МИЛАН БЕЗ ПРАВО НА КИКС

Италија, Серија А, 02.04.2019: Милан – Удинезе ТИП 1

Резултат: 1-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Милан и Удинезе од рамките на италијанската Серија А. Милан после двата порази по ред го доведе во прашање пласманот за ЛШ. Имено, тие се уште се на таа позиција, но Лацио им „дише во врат“, па повеќе не смеат да се коцкаат. Удинезе нема со што да се пофали, а искрено им се потребни бодови за математички да обезбедат опстанок, но сметаме дека ќе ги бараат на друг натпревар. Наш предлог е победа за домаќинот, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.48.

УСПЕШНОСТ АПРИЛ: 1/1

МИЛАН – УДИНЕЗЕ 1
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*