Што се уплаќа денес? (02.04.2019)

што се уплаќа денес

Вчера во рамките на оваа категорија повторно бевме добитни, па се надеваме дека со исто темпо ќе продолжиме и денес.

Каљари – Јувентус – 2 @ 1.92

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 97.065 евра. За победа на домаќинот уплатени се 11.485 евра, за реми 15.629 евра, додека за победа на Јувентус уплатата изнесува 69.951 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*