Тикет на денот (недела, 24.03.2019)

тикет на денот

Оваа недела можеби немаме кој знае колку натпревари, бидејќи на менито ги имаме репрезентациите, но сепак има доволно голема понуда за да ви претставиме супер дабл.

Словенија – Македонија – Х2 @ 2.18 во 1xBet

Словенците не сомнено имаат одлична репрезентација. Сепак тоа што не буни е нивната форма. Имено оваа репрезентација нема победено на последните седум дуели, а тоа доволно зборува дека се во лоша форма. Македонија од друга страна прикажа одличен натпревар со Летонија. Тие изиграа доста офанзивно и конечно може да кажеме дека имаме репрезентација полна со талени. Овде иако е тежок дуел, сметаме дека нема да бидеме поразени. Наш предлог е Х2, тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.18.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Казахстан – Русија – 2 @ 1.90 во Bet365

Казахстан зад себе нема некои импресивни успеси, но во првото коло прикажа одлична игра против Шкотска. Иако Шкотите беа фаворити, сепак Казахстан успеа да ги победи со 3-0, а со тоа го поправи опшитот впечаток. Русија е репрезентација која многу изненадува во последно време и тоа во позитивна смисла. Тие имаа одличен Мундијал, а сега ќе целат и кон успех во Европското првенство. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 1.90.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.14

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*