ТИП НА ДЕНОТ: (22.03.2019,20:45) ПОРТУГАЛИЈА – УКРАИНА

ПОРТУГАЛИЈА СО ГОЛЕМИ АМБИЦИИ

Меѓународен, Еуро квалификации, 22.03.2019: Португалија – Украина ТИП 1

Резултат: 0-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Португалија и Украина од рамките на квалификациите за европското првенство. Домаќините се далеку познати по својот квалитет и тие можат да се борат буквално со секоја репрезентација. Од друга страна Украина нема импресивни успеси зад себе, а веруваме дека немаат и големи очекувања од овој дуел. Овде сметаме дека домаќините ќе доминираат и ќе победат без поголеми проблеми. Наш предлог е победа за домаќините, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.46.

УСПЕШНОСТ МАРТ: 15/21

ПОРТУГАЛИЈА – УКРАИНА 1
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*