Тикет на денот (вторник, 19.03.2019)

тикет на денот

Денес имаме многу слаба понуда и може да се каже дека е најслаба во новата година. Сепак, ние со два натпревари се обидове да ви претставиме тикет на денот.

Про Верчели – Ентела – Х @ 3.05 во 1xBet

Ова е дерби натпревар во италијанската Серија Ц. Лидерот Ентела оди на тешко гостување во Верчели. Домаќините се наоѓаат на четвртото место и се уште имаат шанса за директен пласман во Серија Б. Сепак многу пореално сценарио е да играат во бараж, па потоа да се преселат во Серија Б. Ова ќе биде тежок натпревар и сметаме дека ќе заврши без победник. Нашиот предлог е Х, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 3.05.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Олимпијакос – Баерн – 1 @ 1.33 во Bet365

На регуларниот тек од Евролига му се ближи крајот, а кој ќе игра во Плеј оф зависи и од натпреварот во Пиреја. Домаќинот Олимпијакос навлезе во криза и сега е на 8-та позиција, односно последното место кое води во доигравање. Во последните седум натпревари во елитното кошаркарско натпреваруање, тимот од Пиреја победи само еднаш и тоа во Подгорица. Тимот од Минхен има само победа помалку од Олимпијакос, но Пирејците славеа на гостувањето во Баварија во првиот дел од сезоната. Овде ви предлагаме да изиграте победа за домаќинот со коефициент 1.33 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.05

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*