Што се уплаќа денес? (19.03.2019)

што се уплаќа денес

За денес во рамките на оваа категорија, решивме да ви претставиме сингл натпревар кој има повеќе од одличен коефициент.

Барнет – Харогејт – 2 @ 2.44

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 5.754 евра. За победа на домаќините уплатени се 234 евра, за реми 735 евра, додека за победа на гостите уплатата изнесува 4.784  евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*