Што се уплаќа денес? (14.03.2019)

што се уплаќа денес

Серијата во оваа наша категорија продолжува со добитни натпревари, а сите што не следат веруваме дека дебело заработија. Денес повторно сингл со солидна уплата и одличен коефициент.

Динамо Киев – Челзи – 2 @ 1.96

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 152.903 евра. За победа на домаќинот уплатени се 9.337 евра, за реми 25.058 евра, додека за победа на Челзи уплатата изнесува 118.508 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Сподели

Be the first to comment

Leave a Reply