Тикет на денот (недела, 10.03.2019)

тикет на денот

За денес неделниот тикет ќе го составиме од супер дабл со одличен коефициент кој се надеваме дека ќе биде добитен.

Интер – СПАЛ – 1/1 @ 2.10 во 1xBet

Интер го зафатија внатрешни проблеми, а тоа се одрази со пад на формата. Тие во последните пет натпревари победија само два пати и запишаа два порази и едно реми. Од друга страна СПАЛ нема со што да се пофали оваа година, па очекуваме доминација на домаќините. Наш предлог е 1/1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.10.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Хановер – Леверкузен – 2/2 @ 1.95 во Bet365

Домаќините се наоѓаат на претпоследната позиција со вкупно 14 освоени бода. Тие се сериозни кандидати за елиминација, па најверојатно ќе им следи тоа црно сценарио. Леверкузен сака да избори пласман во европските купови, односно тоа е нивна примарна цел. Сега имаа екстра можност за три бода, па очекуваме дека ќе го решат овој натпревар уште во првото полувреме. Наш предлог е 2/2, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 1.95.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.10

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*