ТИП НА ДЕНОТ: (27.02.2019,19:30) АУЕ – КЕЛН

КЕЛН ЗА БУНДЕСЛИГА

Германија, Бундеслига 2, 27.02.2019: Ауе – Келн ТИП 2

Резултат: 0-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ауе и Келн од рамките на втората германска Бундеслига. Ауе оваа сезона нема со што да се пофали оваа сезона и се наоѓа на 12-та позиција на табелата. Од друга страна Келн сака да го искористи киксот на Хамбургер и да стигне до лидерската позиција. Освен тоа, гостите имаат големи амбиции и веруваме дека ќе ја искористат шансата против Ауе. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.56

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 20/26

АУЕ – КЕЛН 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*