Малери и махери на колото

малери и махери

Ниту овој понеделник нема да ги заборавиме нашите „браќа“ кои го одбележаа овој викенд. Некои беа добитни, а некои не … Ние ги издвоивме најинтересните.

Малер 1

Буквално секунди го делеа овој играч од неверојатни 142.000 денари. Виљареал водеше се до 94-та минута, но за жал натпреварот заврши 2-2. Жално

Малер 2

Овде станува збор за интересен тикет. Иако многу беа убедени во победата на Рома, тие си ја завршија работата, но за жал резултатот во првото полувреме беше реми, па така овој играч не беше добитен само поради тоа.

Малер 3

Холанѓаните се познати по тоа што прикажуваат ефикасни натпревари, но овој пат тие го докажаа спортивното. Твенте на овој играч му зеде 77.000 денари.

Махер 1

Храбро и мајсториски. Одличните коефициенти со солидна уплатата даваат резултат на екстра тикет. За убаво да се трошат.

Махер 2

Одличен избор на натпревари и разновидни комбинации. Овој играч внимателно ги избирал, па тоа резултирало со добивка. За убаво да се трошат!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*