Верувате во традиција? Тогаш имаме 2.07 коефициент за вас!

традиција

Лувр и Троја се сретнуваат вечер од 20:00 во рамките на 8-то коло од втората француска лига. 

Лувр моментално се наоѓа на 6-та позиција со освоени 3 победи, 3 реми и еден пораз и гол разлика од 6:3, додека Троја ја зазема 17-та позиција со 2 победи, 5 порази и гол разлика од 4:8.

На последните пет меѓусебни дуели може да забележиме дека двата тима даваат по еден гол. Доколку и веруваме на традицијата денес на „менито“ имаме коефициент 2.07.

Наш предлог:

Г.Г @ 2.07 во 1xBet (5 од последните 5)

Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*