Играјте Fantasy во Лигата на шампиони со Кладење.мк

Љубителите на фудбалот со нетрпение ја очекуваат новата сезона во Лигата на шампиони која започнува утре.

Љубителите на Fantasy Football и овој пат ќе имаат можност преку свој фантази-тим да одиграат новата сезона во Лига на шампиони.

За вие кои се уште немате креирано свој тим, време е да го направите, а тоа може да го направите на следниот ЛИНК.

Нашиот портал има своја лига „kladenje.mk“ во која може да влезете преку следниот код: FIS7UIPQAY

Ве очекуваме!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*