„Специјал“ тикет за натпреварот Шкендија – Шериф!

специјал тикет

Второто коло од квалификациите за ЛШ започнува денес, па по тој повод решивме да ви претставиме еден тикет со специјали.

На дневното мени имаме повеќе натпревари, а ние го избравме за типување натпреварот помеѓу Шкендија и Шериф.

Благодарение на Bet365 ние може да го изиграме овој дуел со знаците ние што сакаме и да ги комбинираме по наша желба.

Вкупниот коефициент е 8.5, а нашиот избор е:

  • Победа за Шкендија
  • Повеќе од 2.5 голови на натпреварот
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

специјал тикет

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*