„Специјал“ тикет за натпреварот Пјуник – Вардар!

специјал тикет

Квалификациите за Лига Европа само што започнаа, а со нивниот почеток на „менито“ имаме и премногу натпревари.

Сепак ние овој пат се одлучивме да го типуваме само нашиот Вардар на гостувањето каде што ќе се бори за пласман во ЛЕ.

Ние составиме коефициент 8.50, благодарение на „специјалите“ кои ни ги нуди онлајн обложувалницата на Bet365.

Нашиот избор е:

  • Победа за Вардар
  • Повеќе о 7.5 корнери на цел натпревар
  • Повеќе од 0.5 корнери во првите 10 минути
  • Повеќе голови во второто полувреме

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*