Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (03.07.2018)

Денес завршува 1/8 финалето од Мундијалот. Од досегашнтие резултатите, имавме само едно големо изненадување,  а тоа е што отпадна селекцијата на Шпанија, а другите исходи беа скоро реални.

За денес ги имаме последните дуели, каде што Јовица ќе се обиде да ви помогне при изборот на типови.

Шведска – Швајцарија

Колумбија – Англија

Погледнете:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*