Обложувалницата на 10Bet повторно со зголемени коефициенти!

10Bet

Обложувалницата на 10Bet за своите корисници нуди екстра понуда. Вусшности вие добивате зголемени коефициенти за одредени натпревари.

Исто така доколку сакате да ги изиграте тие натпревари, може да си добиете и добредојде бонус во вредност од 50% до 200 евра на вашата прва уплата.

Се што треба да направите е:

Креирајте ја вашата сметка ТУКА

Направете ја уплатата со промо кодот FD200 

Уживајте во бонусот

Регистрирај се на 10Bet

Натпреварите со зголемени коефициенти може да ги погледнете подолу:

10Bet

Регистрирај се на 10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*