Тимот на Кладење.мк вчера беше добитен, а вие?

Поради зголемената понуда со натпреварите од Лига Европа, нашито тим вчера избра 3 натпревари и ги состави како „тикет на денот“. На наша и ваша среќа натпреварите излегоа и ние заработивме.

Прв натпревар беше дуелот помеѓу Лацио и Стеауа. Лацио беше целосно доминантен на теренот и успеа да ги победи Романците со убедливи 5-1.

Регистрирај се на 10Bet

Вториот натпревар беше средбата помеѓу Зенит и Селтик. И на овој дуел немавме немавме поголеми потешкоти. Зените издвои победа од 3-0.

Третиот натпревар го типувавме дека двата тима ќе постигнат по еден гол. Станува збор за Аталанта – Дортмунд. Откако Аталанта успеа во 11-та минута да постигне гол, Дортмунд не мачеше се до 83-та минута кога успеа да изеданчи.

Регистрирај се на 10Bet

Вкупниот коефициент беше околу 3.1, а тикетот може да го погледнете во продолжение.

Регистрирај се на 10Bet

1 Trackback / Pingback

  1. Манчестер Јунајтед – Челзи: Дуелот Санчез – Фабрегас може да го реши дербито – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*