Неверојатни 100% до 100 евра во обложувалницата на 10Bet

10bet

Обложувалницата нa 10Bet повторно реши да ги изненади своите корисници. Овој пат нуди 100% бонус до 100 евра на вашата прва уплата.

Не дозволувајте да ја пропуштите оваа фантастична можност и да ги зголемете шансите за добивка.

Се што треба да направите е:

  1.  Најавете се на сметката на 10Bet
  2.  Направете ја вашата прва уплата со промо кодот MOBILEFD
  3.  Уживајте во бонусот

Регистрирај се на 10Bet
Услови и права за користење

  • Понудата е валидна до 31.12.2017
  • Понудата е наменета за корисници кои досега не направиле уплата
  • За да го добиете бонусот мора да го внесете кодот MOBILEFD
  • Пред да направите повлкување, уплатата и бонусот мора да ги изиграте на коефициент поголем од 1.6 најмалку  8 пати
  • За да добиете бонус мора да направите уплата најмалку од 15 евра
  • Понудата важи само за уплата преку мобилен телефон

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*