Погоден тикет на денот од Спортски.мк

Редакцијата на Спортски.мк, секој викенд објавува внимателно избрани и добро анализирани натпревари. 

Тие објавија тикет, составен од четири натпревари со солидни коефициенти, а вкупно погодениот коефициент е 6.55.

Всушност, типуваа на победа за Интер и Лион, повеќе од 2.5 гола на натпреварот Волфсбург – Мехенгладбах и двата тима даваат барем по еден гол на натпреварот Сампдорија – Лацио.

Вчерашниот ден им донесе среќа, а кој ги „послуша“ – честито.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*