Кој е фаворит за да ја помине групата на Мундијалот според светските букмејкери?

По само 2 часа откако беше одржана ждрепката за Светското првенство во Русија, светските букмејкери ги оформија коефициентите за поминување на групата.

Во прилог ќе ви ги доставиме коефициентите од најголемата онлајн обложувалница на светот Bet365.

Погледнете:

фаворити

Регистрирај се на Bet365

фаворити

Добиј бонус на Bet365

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*