Обложувалницата на Betfair го призна поништениот гол на Меси: Корисниците задоволни!

betfair

Обложувалнциата на Betfair со револуционерен потег докажа дека се обложувалница со традиција која на прво место води грижа за своите корисници.

Како доказ за тоа ни е потегот кој го направи, поточно го призна голот на Меси кој беше поништен од судијата Виљанува.  Betfair реши да ги исплати сите корисници кои типувале на двојка, односно на победа за Барселона и корисниците кои изиграле дека прв стрелец ќе биде аргентинецот Лионел Меси.

Betfair не соопшти колку ќе ги кошта овој нивни потег!

Регистрирај се на Betfair

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*