Категорија: Понуди

Словачка – Данска: одлична можност за добивка!

Знаеме со какви проблеми се соочува репрезентацијата на Данска, и дека ќе настапи со играчи од 3та лига и футсал. На голем дел од кладилниците коефициентите се прилично намалени, меѓутоа се уште постои можност за заработка. Имено на 1xbet предлагаме да изиграте хендикеп -2.5 на Словачка (Словачка да победи со 3 или повеќе разлика) и

Кладењето на хокеј не е многу популарно, но е профитабилно

Кладењето на хокеј не е многу популарно меѓу оние кои се кладат, овај спорт привлекува поинакви интереси кога се работи за кладење. Најпопуларна лига во холеј на мраз е Националната Хокеј Лига во Северна Америка. НХЛ се состои од 30 тимови, ширум Соединетите Американски Држави и Канада. Секој тим игра 82 натпревари по сезона, и

Кладење на интернет – онлајн кладење

Онлајн кладење станува познато во 1996 година, и тогаш е на едно многу незавидно ниво. Се случуваше да има неисплатени добивки и преку ноќ да се затвораат онлајн кладилници. Денес тоа е регулирано и контролирано и кладилниците се легални. А онлајн спортското кладење е многу безбедно и едноставно. Корисничка сметка ќе отворите лесно и многу

Достапни опции кај кладењето во живо

Кладењето во живо не е многу различно од останатите типови на кладење. Единствена разлика е тоа што вие може да сте ограничени со време изразено во минути или секунди. Ова време ви определува до кога може да ги поставите вашите облози. Ова варира во зависност од типот на спорт и игра. Дали сте добитни ќе

Предлог типови за Сабота

Предлог 1 : Победа на Фламенго дома @ 1.4 Почнуваме во Бразил, Сериа А каде Фламенго ќе сака да се врати на победите против Коритиба. Домаќините котираа добро на табелата во Јуни и почетокот на Јули со четири последователни победи, но нивната серија беше прекината минатиот Петок кога изгубија дома од Гремио , потоа изиграа нерешено 1-1 на