Што се уплаќа денес? (02.07.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера не бевме добитни, но веруваме дека денес ќе ја поправиме грешката.

Од 18:00 во рамките на ЕУРО 2024 се сретнуваат селекциите на Романија и Холандија.
Романците во последните пет натпревари запишаа една победа, три реми и еден пораз, додека Холандија во истиот временски период оствари три победи, едно реми и еден пораз.

Романија – Холандија – 2 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 176.548 евра. За победа на Романија уплатени се 25.559 евра, за реми 30.512 евра, додека останатите 120.477 евра се уплатени за победа на Холандија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*