Специјал тикет за натпреварот Колумбија – Костарика

Денес на полноќ во рамките на второто коло од Копа Америка се сретнуваат селекциите на Колумбија и Костарика.

Колумбија е во одлична форма и затоа на овој дуел влегуваат како фаворити. Оваа селекција во последните пет натпревари запишаа исто толку и победи, додека Костарика во истиот временски период оствари две победи, две реми и еден пораз.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.00, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе од 7.5 удари во рамките на голот
  • Повеќе од 9.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*