Зголемени квоти за натпреварот Панама – САД

Денес точно на полноќ во рамките на Копа Америка ќе се сретнат селекциите на Панама и САД.

Панама во првиот натпревар беа поразени од Уругвај со резултат 3-1, додека победа од 2-0 запиша селекцијата на САД против Боливија и може да кажеме дека во одлично расположение влегуваат на овој натпревар.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Пулишиќ да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 17 зголемен на 19
  • Балогун да постигне прв погодок коефициент 5 зголемен на 5.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*