Зголемени квоти за натпреварот Данска – Србија

Денес од 21:00 во рамките ЕУРО 2024 од групата Ц ќе се сретнат селекциите на Данска и Србија.

Данците влегуваат со две реми на овој дуел и имаат огромни шанси за пласман во нокаут фазата, додека Србија е на последното место и за нив тоа ќе биде многу тешка задача.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Ериксен да постигне гол надвор од 16-тник коефициент 11 зголемен на 12
  • Митровиќ да постигне гол со глава коефициент 8.50 зголемен на 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*