Специјал тикет за натпреварот Хрватска – Италија

Денес од 21:00 во рамките на ЕУРО 2024 ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу Хрватска и Италија.

Хрватите искрено не ги видовме во некое посебно издание, поточно тие имаа големи амбиции, но не прикажаа ништо посебно. Италијанците од друга страна запишаа една победа против Албанија, а потоа беа поразени од Шпанците.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, па затоа решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 6.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*