Тикет на денот (четврток, 20.06.2024)

Тикет на денот
Тикет на денот

Денес изборот е слаб, па решивме да ви претставиме супер дабл од ЕУРО 2024 и веруваме дека шансите за пролаз се големи. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Данска – Англија – ГГ3+ @ 2.80 во Mozzart

Англичаните ја оправдаа улогата на фаворити во дуелот со Србија, но искрено и немаат многу причини за задоволство. Постои мислење дека играа колку да ги земат трите бода, а дали е така ќе видиме на натпреварот против силната Данска. Доколку се повтори лошата партија на Гордиот Албион нема да има никаква сензација како што се очекуваше. Данска сега може да западне во проблем особено ако изгуби од Англија бидејќи на контото има само еден бод, па тогаш против Србите ќе морат да одат на победа. Ние овде очекуваме интересен и возбудлив дуел, па затоа се одлучивме да типуваме ГГ3+ со квота 2.80 во Mozzart.

Шпанија – Италија – 0-2 @ 1.70 во Bet365

Секако дека ова е најголемо дерби во досегашниот дел од ЕП. Можеби Црвената Фурија и Азурите не се во првиот ешалон на фаворити на ова првенство, но се поранешни европски и светски шампиони и тоа мора да се почитува. Покрај тоа искрено и добро започнаа особено тоа се однесува на Шпанците кои убедливо ја поразија Хрватска, третопласираниот тим од претходниот Мундијал. Славеа и Италијанците, но имаа многу проблеми против Албанија која победи со 2-1. Овде веруваме дека повеќе ќе се тактизира и очекуваме максимално да се постигнат два погодоци. Коефициентот за 0-2 гола изнесува 1.70 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.76

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*