Што се уплаќа денес? (19.06.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека денес ќе успееме да се оправдаме за грешката од вчера и дека ќе запишеме лесна добивка.

Од 15:00 во рамките на ЕУРО 2024 ќе се сретнат селекциите на Хрватска и Албанија. Хрватите во првото коло беа поразени од Шпанија со резултат 3-0, а иста судбина ги снајде и Албаницте кој беа надиграни од страна на Италија.

Хрватска – Албанија – 1 @ 1.44

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 199.596 евра. За победа на Хрватска уплатени се 133.449 евра, за реми 25.590 евра, додека останатите 40.557 евра се уплатени за победа на Албанија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*