Натпревар со драстичен пад на коефициентот (19.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од финската ЈКос лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:00 се сретнуваат екипите на СаИПа и ЈаПС. Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири реми и еден пораз, додека ЈаПС запиша две победи, две реми и еден пораз во истиот временски период.

СаИПа – ЈаПС – 1 @ 1.58  во 22Bet

Почетната вредност за победа на СаИПа беше 1.97, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 1.58 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*