Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од европското првенство во Германија кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат селекциите на Србија и Англија. Србија во последните пет натпревари запиша две победи, едно реми и два порази, додека Англија во истиот временски период оствари една победа, две реми и два порази.

Србија – Англија – 2 @ 1.45 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Англија беше 1.73, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 1.45 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*