Зголемени квоти за натпреварот Германија – Шкотска

Денес започнува ЕУРО 2024, а во премиерниот натпревар ќе се сретнат домаќинот Германија и селекцијата на Шкотска.

Германците зад себе во последните пет натпревари остварија три победи, едно реми и еден пораз, додека Шкотска во истиот временски период запиша една победа, две реми и два порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Џон Мекгин да постигне гол надвор од 16-тник коефициент 15 зголемен на 17
  • Хаверц да постигне гол со глава коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*